O hlavním distributorovi

Hlavní distributor dezinfekce pod tímto logem a etiketou je Simply Clean s.r.o.

Mladoboleslavská obchodní firma, která již od roku 1993 zajišťuje dodávky všeho pro úklid nejenom úklidovým společnostem a provozům, ale i domácnostem a dalším prodejcům.

Malá rodinná firma se během těch let rozrostla co do záběru nabízeného sortimentu, tak do schopností a znalostí, které po celou dobu čerpáme. Stali jsme se jedničkou na poli čištění demineralizovanou vodou s kvalitním a věčným systémem značky QLEEN. Importujeme anglické zásobníky a dávkovače značky ELLIPSE. Importujeme oknařské vybavení a další náčinní pro úklid a čištění značky LEWI. Spolupracujeme samozřejmě i s českými výrobci. Mimojiné i MPD PLUS a CORMEN, kteří produkují dezinfekce nejenom na ruce, ale i na plochy a podlahy. V době nedostatku se snažíme zásobit region i firmy v něm působící, abychom pomohli zpomalit rozšiřování COVID-19.

 

 

V době nedostatku obalového materiálu i výrobních kapacit se naší malé firmě podařilo to, s čím mají dnes problém i velké korporáty. Zajistit obalový materiál a kapacitu stáčecí linky, abychom mohli dezinfekci s malými náklady dostat za dobrou cenu k lidem.

Jako distributor pro Mladou Boleslav a okolí se nezříkáme své povinnosti a zajišťujeme dodávky i koncovým spotřebitelům. Pro tyto účely na těchto stránkách naleznete objednací formulář. Další produkty naleznete na našem e-shopu!