O výrobci dezinfekce na plochy

Společnost vznikla v červnu roku 1993. Od svého vzniku má sídlo v Rakovníku, kde podniká ve vlastních výrobních prostorách. Vytvořené prostředky jsou od prvních let investovány do rozvoje firmy a do její stabilizace. Výrobní kapacita plynule vzrůstá a v roce 2015 dosáhla přibližně 3.000 tun tekutých detergentů.

 

Výrobní technologie je založena na rozpouštění, homogenizaci a ohřevu chemických surovin.

Pro tuto činnost jsou k dispozici dostatečné prostředky pro manipulaci a skladování. V červnu roku 1994 začala firma vyrábět detergenty, dezinfekční přípravky a tenzidy určené pro velkospotřebitele a průmysl. V roce 1996 byla spuštěna výroba ochranných pracovních krémů původně určených pro použití ve zdravotnictví.

Zaměstnanci společnosti mají dlouhodobé zkušenosti z vývoje a výroby tenzidových surovin a detergentů. Tyto bohaté zkušenosti umožňují realizovat prodej prostředků i s aplikačním servisem. Společnost je členem profesních organizací v oblasti prádelenství, kosmetiky, dezinfekce a průmyslových detergentů. Od roku 2000 je společnost držitelem certifikačního osvědčení ISO 9001.